Strona główna/Aktualności/Informacja na temat wznowienia działalności dydaktyczno-wychowawczej szkoły

Informacja na temat wznowienia działalności dydaktyczno-wychowawczej szkoły

20 Maja 2020
Informacja na temat wznowienia działalności dydaktyczno-wychowawczej szkoły

Szanowni Rodzice, drodzy ósmoklasiści!

Od 25 maja Szkoła Podstawowa w Gołkowicach wznawia działalność dydaktyczno -  wychowawczą w ograniczonym zakresie. Dla uczniów klas ósmych będą prowadzone przez nauczycieli konsultacje z przedmiotów egzaminacyjnych a także pozostałych. Zajęcia będą się odbywały wg określonego harmonogramu, który zostanie rozesłany  do wszystkich uczniów klas ósmych poprzez platformę Librus.
Udział w konsultacjach jest dobrowolny.
Podczas pobytu w szkole obowiązują procedury organizacyjne oraz bezpieczeństwa, wynikające z obostrzeń przeciwepidemicznych w zakresie dezynfekcji rąk, zasłaniania ust  i nosa, dystansu społecznego, miejsca przebywania w szkole, których należy bezwzględnie przestrzegać.
Tak więc do zobaczenia w szkole!

Waldemar Paszylka, dyr. szk.