Strona główna/Aktualności/Informacje dla ósmoklasistów i ich rodziców dotyczące naboru do szkół ponadpodstawowych

26 Marca 2020
Informacje dla ósmoklasistów i ich rodziców
 dotyczące naboru do szkół ponadpodstawowych

Szanowni Państwo,

zwracam się do Was z gorącą prośbą o udostępnienie uczniom klas 8  ważnych informacji dotyczących naboru do szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Wodzisławski. W związku z epidemią koronawirusa jedynym sposobem na ich przekazanie jest wykorzystanie możliwości e-dziennika lub innych narzędzi komunikacji zdalnej.

Przekazuję Państwu dwa materiały:

- informator naborowy w formacie PDF (w załączniku)

- film instruktażowy dostępny pod linkiem

Z góry dziękuję za rozesłanie ww. materiałów uczniom i ich rodzicom. Jestem przekonana, że będą pomocne przy podejmowaniu tak ważnej decyzji, jaką jest wybór nowej szkoły ponadpodstawowej.

Z poważaniem Iwona Miler
 Dyrektor PODN