Strona główna/Aktualności/KARNAWAŁ W NASZEJ SZKOLE!/Bal karnawałowy klas I-III

KARNAWAŁ W NASZEJ SZKOLE!

11 Stycznia 2020
KARNAWAŁ W NASZEJ SZKOLE!

Tradycyjnie, tuż przed feriami zimowymi odbyła się zabawa karnawałowa dla najmłodszych uczniów naszej szkoły.  Na pięknie udekorowanej kolorowymi balonami i serpentynami sali gimnastycznej pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, piłkarzy, żołnierzy, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. 
Rozrywkę uczestnikom balu zapewniły panie animatorki, które nikomu nie pozwoliły się nudzić. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna, dzieci odśpiewały tegoroczne muzyczne hity. Na parkiecie podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy wesoło się bawili, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. W przerwach uczniowie rozchodzili się do swoich klas, gdzie mogli chwilę odpocząć. Bal karnawałowy umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.
Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie balu i zasponsorowanie animatorów, a dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.

Zespół nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej

Bal karnawałowy klas I-III

do góry