Strona główna/Aktualności/Komunikat Dyrektora Szkoły

29 Sierpnia 2024
Komunikat Dyrektora Szkoły

Szanowni Rodzice, Uczniowie i Pracownicy Szkoły,

Informujemy,  że  w  związku  z  trwającymi  pracami  remontowymi na ulicy 1 Maja, które mogą wpłynąć na bezpieczeństwo ruchu drogowego, zwracamy się z prośbą o szczególną ostrożność w drodze do szkoły.

W szczególności:

1. Prosimy o szczegółowe obserwowanie oznakowania drogowego oraz dostosowanie prędkości do zmienionych warunków na drodze.
  2. Prosimy o korzystanie z wyznaczonych objazdów i tras alternatywnych, które mogą być bardziej bezpieczne w tym czasie.
  3. Zachęcamy do korzystania z przejść dla pieszych i zwracania uwagi na zmieniające się oznakowanie w rejonie robót drogowych.
  4. Prosimy rodziców, aby zapewnili dzieciom dodatkową uwagę i przypomnieli im o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa podczas przechodzenia przez ulicę.
  5. Będziemy na bieżąco informować o postępach prac oraz wszelkich zmianach w organizacji ruchu.
  6. Ze względu na remont, wejście od strony ulicy 1 Maja może być utrudnione. Prosimy o korzystanie z wejścia do szkoły od strony Ulicy Stanisława Staszica oraz od strony WOK przy ulicy 1Maja.

Bezpieczeństwo naszych uczniów jest dla nas priorytetem, dlatego prosimy o współpracę i wyrozumiałość.

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy bezpiecznej drogi do szkoły.

Z poważaniem,

Ewelina Kłosek