Strona główna/Aktualności/Komunikat na temat organizacji pracy szkoły w okresie od 22 do 26 czerwca

Komunikat na temat organizacji pracy szkoły w okresie od 22 do 26 czerwca

19 Czerwca 2020
Komunikat na temat organizacji pracy szkoły w okresie od 22 do 26 czerwca

1. W związku z utrzymywaniem się dużej ilości zakażeń koronawirusem na  terenie Gołkowic, nie będą organizowane w szkole konsultacje. Nauczyciele dostępni są dla uczniów zdalnie.

2. Zakończenie szkoły dla klas ósmych odbędzie się w sali gimnastycznej szkoły, w czwartek 25 czerwca o godz. 16.00 z zachowaniem wszelkich procedur antycovidowych.

3. Zakończenie roku szkolnego i rozdanie świadectw odbędzie się w szkole w dniu 26 czerwca w/g określonego harmonogramu przekazanego rodzicom przez wychowawców Librusem i procedur antycovidowych. Uczniowie, którzy nie odbiorą świadectwa w dniu 26 czerwca, będą mogli odebrać  je w późniejszym terminie, który zostanie podany na stronie szkoły.

Waldemar Paszylka, dyr. szk.