Strona główna/Aktualności/Konkurs Pani/Pan Wiosna- ROZSTRZYGNIĘTY !

Konkurs Pani/Pan Wiosna- ROZSTRZYGNIĘTY !

13 Kwietnia 2021

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami Panią Karoliną Durką i Panią Moniką Herman postanowił wprawić w wiosenny humor wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Gołkowicach. Został ogłoszony konkurs na najciekawsze i najbardziej oryginalne przebranie tematyczne pt. „Pani/Pan Wiosna”. Co należało zrobić? Przebrać się za Panią lub Pana Wiosnę i zrobić zdjęcie, a następnie przesłać je do organizatorów.

Celem konkursu było rozbudzanie uczniowskiej wyobraźni i kreatywności.

Jury konkursowe wyłoniły zwycięzcę , którym jest Jakub Rosiński z klasy 1b. Natomiast wyróżnienie należy do Julii Gojowy z klasy 3b oraz Martyny Kaleta z klasy 1b. Gratulujemy !

Zachęcamy także do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Samorząd Szkolny.

Opiekunowie Samorządu:
Karolina Durka i Monika Herman

Chłopiec w przebraniu Pana Wiosny. Peleryna i kapelusz w kolorze zielonym, ozdobione kolorowymi kwiatami.

Dziewczynka w kapeluszu. W tle kwitnąca łąka.

Dziewczynka w przebraniu Pani Wiosny. W tle kwitnąca łąka.

Dziewczynka w przebraniu Pani Wiosny.