Strona główna/Aktualności/Lekkoatletyczne talenty

Lekkoatletyczne talenty

9 Października 2024
Lekkoatletyczne talenty

Na takie miano zdecydowanie zasługują Oliwia Fryzowicz 5b i Martyna Cholajda 4b.
Młode pasjonatki sportu z powodzeniem trenują lekkoatletykę. Ostatnie największe osiągnięcia sportowe dziewczyn to:
3. miejsce Oliwi Fryzowicz w Mistrzostwach Śląska w skoku w dal. Wynik to 4 m. i 19 cm. Wśród 40-tu zawodniczek, które wystartowały w Rudzie Śląskiej Oliwia cieszyła się z miejsca na podium.
1. miejsce Martyny Cholajdy w biegu na dystansie 600 m. podczas Lekkoatletycznego Czwartku w Jastrzębiu-Zdroju. Wynik to 2 min. i 16 sek.
Obie dziewczyny, jak widać na zdjęciach, cieszą się uznaniem rówieśników w swoich klasach. Gratulujemy Wam wszystkich dotychczasowych osiągnięć i życzymy wymarzonej przygody ze sportem.

Robert Głowa

Uczniowie w strojach gimnastycznych

Uczniowie w strojach gimnastycznych, w środku dziewczynka z dyplomem