Strona główna/Aktualności/Martyna Śladeczek z klasy Vb Laureatką Ogólnopolskiej Olimpiady z Arytmetyki Mentalnej

7 Czerwca 2024
Martyna Śladeczek z klasy Vb  Laureatką Ogólnopolskiej Olimpiady z Arytmetyki Mentalnej

Martyna swoją przygodę z Indigo Mental Club, czyli arytmetyką mentalną rozpoczęła ok. półtora roku temu uczestnicząc w spotkaniach grupowych online 4 razy w miesiącu pod okiem trenerki ćwicząc szybkie liczenie, czytanie i zapamiętywanie. Na swoim koncie platformy Indigo Mental Club codzienne rozwiązuje indywidualne prace domowe. Co roku trenerzy typują najlepszych uczniów do udziału w Olimpiadzie.
W tym roku Ogólnopolska Olimpiada odbyła się 1 czerwca w Warszawie, gdzie Martyna zdobyła trzecie miejsce w swojej kategorii. Nie był to pierwszy sukces Martyny. W zeszłym roku brała udział w Międzynarodowej Olimpiadzie on-line i tam była w top 10 najlepszych.
Arytmetyką mentalna, to nauka, która polega na wykorzystaniu wyobraźni do błyskawicznego przeprowadzenia obliczeń w pamięci. Jednym zdaniem Martyna liczy szybciej niż kalkulator. Szkoła działa w wielu krajach.
Martynie życzymy jeszcze wielu takich sukcesów i wytrwałości w rozwijaniu swojej pasji.

Krystyna Kelner

Martynka laureatka nagrody