Strona główna/Aktualności/Ósmoklasiści próbują swoich sił

Ósmoklasiści próbują swoich sił

3 Kwietnia 2020
Ósmoklasiści próbują swoich sił

Uczniowie ostatnich klas szkoły podstawowej przygotowują się do egzaminu, pracują intensywnie motywowani przez swoich nauczycieli oraz rodziców. Centralna Komisja Egzaminacyjna przygotowała w dniach: 30 marca - 1 kwietnia dodatkowy próbny egzamin. Mimo, że  w naszej szkole już wcześniej odbyły się takie egzaminy, postanowiliśmy przystąpić i do tej próby.

Egzamin był przeprowadzany w celach informacyjnych i diagnostycznych, dał każdemu uczniowi kolejną szansę pracy z arkuszem egzaminacyjnym w czasie przeznaczonym na rozwiązanie zadań, zweryfikował wiadomości i umiejętności ucznia, które już opanował i te które należy doskonalić.

Wszyscy nasi ósmoklasiści skorzystali z możliwość napisania egzaminu w sposób nietypowy -   online i sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Bardzo dziękuję Wam za udział, zaangażowanie, wysiłek i energię z jaką  podeszliście do egzaminów próbnych. Jestem z Was dumna.

Dziękuję nauczycielom za sprawną organizację egzaminu oraz trudne sprawdzanie prac w nietypowych warunkach oraz  opracowanie  informacji zwrotnych  dla uczniów.

Podziękowania należą się również rodzicom za wsparcie i mobilizowanie młodzieży do pracy.

Edyta Bebek
z-ca dyrektora szkoły