Unia Europejska - Projekty
Strona główna/Aktualności/Samorząd Szkolny zachęca uczniów do udziału w wyborach Pani/Pana Wiosny.

Samorząd Szkolny zachęca uczniów do udziału w wyborach Pani/Pana Wiosny.

29 Marca 2021
Samorząd Szkolny zachęca uczniów do udziału w wyborach Pani/Pana Wiosny.

21 marca w niedzielę, rozpoczęła się wiosna. Niestety jest inna niż wszystkie, które pamiętamy z zeszłych lat... Nie możemy razem zatopić Marzanny, żeby pożegnać zimę, ani w żaden inny sposób wspólnie przywitać tej pory roku.
Wszystko to, jest spowodowane nauczaniem zdalnym i nikt nie jest w stanie tego zmienić. Nie wiemy czy się jeszcze zobaczymy w tym roku szkolnym, ponieważ pandemia jak na razie nie zwalnia.
Nie da się przewidzieć tego co będzie, ale niezależnie od wszystkiego, chcę życzyć radości, optymizmu i dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin. A najważniejsze jest to, żebyście nigdy nie tracili nadziei, bo to właśnie ona umiera ostatnia.


Zastępca Przewodniczącego
Aneta Wolak

Jadnak, aby poczuć nadejście wiosny Samorząd Szkolny wraz z opiekunami Panią Karoliną Durką i Panią Moniką Herman zachęca uczniów do wzięcia udziału w wyborach Pani/Pana Wiosny.
Należy przebrać się i zrobić sobie zdjęcie. Dozwolone są makijaże, fryzury, kapelusze, czapki, stroje oraz inne gadżety! Zdjęcia należy przesłać do 7 kwietnia ( środa) do P. Karoliny Durki lub P. Moniki Herman przez Platformę Teams. Ogłoszenie wyników nastąpi 9 kwietnia.
Uczniowie, którzy wezmą udział w konkursie otrzymają pozytywną uwagę.

Zachęcamy do udziału.

do góry