Strona główna/Aktualności/Sprzątamy dla Polski

Sprzątamy dla Polski

7 Października 2024

W piątek, 4 października, odbył się finał VIII edycji akcji #SprzątamyDlaPolski, z tej okazji dnia dzisiejszego przeprowadziliśmy akcje w naszej szkole. Celem wydarzenia było posprzątanie okolicy oraz zwiększenie świadomości ekologicznej wśród dzieci. Uczniowie klas trzecich z wielkim zaanagażowaniem, zaopatrzeni w worki i rękawiczki, posprzątali tereny wokół szkoły. Po raz kolejny trzecioklasiści wykazali swoją chęć i wielkie zaangażowanie w dbaniu o śodowisko w swoim otoczeniu.  Akcja "Sprzątamy dla Polski" była nie tylko świetną zabawą, ale również ważną lekcją na temat ochrony środowiska. Uczniowie  pokazali, że nawet małe działania mogą przyczynić się do wielkich zmian. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział i wspierali naszą akcję! Razem możemy dbać o naszą planetę!

Plakat Sprzątamy dla Polski

Iwona Bonecka