Strona główna/Aktualności/„Święta tuż, tuż…” warsztaty plastyczne dla klas IV - VIII.

26 Listopada 2023
„Święta tuż, tuż…” warsztaty plastyczne dla klas IV - VIII.

Dnia 21 i 22 listopada z inicjatywy Rady Rodziców, przy współpracy z kwiaciarnią „Gryfny Kwiotek”, odbyły się warsztaty plastyczne dla klas IV - VIII dotyczące tematyki bożonarodzeniowej. Uczniowie z wielkim zapałem wykonywali z przygotowanych materiałów przez właścicielkę kwiaciarni panią Małgorzatę Jurgilewicz piękne stroiki, choinki, wieńce i bombki. Dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów, wykazując się pomysłowością i kreatywnością. Powstały pełne uroku, piękne i niepowtarzalne ozdoby świąteczne. Podczas warsztatów wszystkim towarzyszył dobry humor i radość z tworzenia. Wszystkie wykonane przez dzieci prace będzie można zakupić na stoisku Rady Rodziców naszej szkoły podczas kiermaszu bożonarodzeniowego w Ośrodku Kultury w Gołkowicach, który odbędzie się 10 grudnia. W imieniu Rady Rodziców gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w bożonarodzeniowym kiermaszu.

Krystyna Kelner