Unia Europejska - Projekty
Strona główna/Aktualności/Andrzejkowy Turniej Tenisa Stołowego/Andrzejkowy Turniej Tenisa Stołowego.

Andrzejkowy Turniej Tenisa Stołowego

30 Listopada 2023

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Aleksandra Kawalec 7a, Maja Grzonka 7a, Paweł Magdziorz 7b, Filip Przybyła 7b, Maksymilian Madeksza 6b, Martyna Wodecki 6b, Aleksandra Borek 6b, Błażej Krzystała 5a, Krzysztof Karasek 4a, Jakub Chrobok 4a, uczestniczyła w zawodach na szczeblu gminnym, które rozegrane zostały w Skrzyszowie. Przestrzeń sportowa sali gimnastycznej wypełniła się najlepszymi tenisistami z naszej gminy, którzy rywalizowali w czterech kategoriach.
Spektakularne sukcesy naszych drużyn przedstawiają się następująco: dziewczyny starsze :
1. miejsce, chłopcy starsi - 2. miejsce, dziewczyny młodsze - 2. miejsce, chłopcy młodsi - 2. miejsce. Szkoła Podstawowa w Gołkowicach zwyciężyła w klasyfikacji łącznej dziewczyn i chłopców drużyn starszych i wywalczyła 2. miejsce w klasyfikacji łącznej dziewczyn i chłopców drużyn młodszych. Człowiek rodzi się leniwy. Trening czyni mistrza. Sport jak życie - hartuje, weryfikuje, pozycjonuje... Serdecznie gratulujemy wzorowej postawy i osiągniętych wyników.