Strona główna/Aktualności/Gminne Zawody Lekkoatletyczne

Gminne Zawody Lekkoatletyczne

6 Czerwca 2024
Gminne Zawody Lekkoatletyczne

Lekkoatletyka, nazywana królową sportu, bo utożsamia wszechstronny rozwój człowieka i takie cechy jak szybkość, wytrzymałość, skoczność, siłę, zręczność, koordynację ruchową, etc., dała pole do popisu najlepszym sportowcom naszej gminy, którzy na boisku sportowym „Olza” Godów pokazali swoje możliwości motoryczne, a dokładniej psychomotoryczne. Wśród nich znaleźli się reprezentanci naszej szkoły, którzy brylowali w królewskiej dyscyplinie sportu, na zakończenie sezonu startowego, w roku szkolnym 2023/2024. Na podium ulokowali się:
Zofia Grzonka 7b - 1. miejsce w biegu na dystansie 400 m., Marcelina Serwotka 7a - 1. miejsce w skoku w dal, Jakub Mendrela 7a - 3. miejsce w biegu na dystansie 1200 m., Jakub Chrobok 4a - 3. miejsce w skoku w dal. Gratulujemy wszystkim reprezentantom uczestnictwa jak i osiągniętych wyników.

Robert Głowa