Strona główna/Aktualności/Hu, hu, ha zima nie taka zła!

Hu, hu, ha zima nie taka zła!

18 Grudnia 2022
Hu, hu, ha zima nie taka zła!

Dzieci uwielbiają zabawy na śniegu. Co zimę czekają z utęsknieniem, aż z nieba posypie cudowny, biały puch. A im tego śniegu więcej, tym lepiej! W piątek 16 grudnia dzieci klasy III c wyszły na pokryty grubą warstwą śniegu plac zabaw. Chłopcy natychmiast przystąpili do budowy igloo. Usypali śnieżną górkę, a na koniec zabrali się za drążenie otworu. Wykonanie śnieżnego igloo to naprawdę świetna zabawa, a gdy można schronić się w środku, wtedy satysfakcja gwarantowana! Dziewczynki też nie próżnowały. Ulepiły bałwanka z ładnym marchewkowym nosem, a jego oczy i buzia zrobione były z małych, czarnych węgielków. Zabawy na śniegu to doskonały sposób na dotlenienie i zahartowanie organizmu. My się zimy nie boimy, nawet bardzo ją lubimy!

Izabela Ucher
Karolina Durka