Strona główna/Aktualności/Ścisłowcy w  finale

Ścisłowcy w  finale

19 Grudnia 2022
Ścisłowcy w  finale

Co roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w  Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych.
W październiku odbył się pierwszy stopień tego konkursu, do którego przystąpiło  44 chętnych uczniów z  8 przedmiotów, a do kolejnego etapu przeszło 26 osób.
W listopadzie odbył się  drugi stopień i  troje naszych ósmoklasistów zakwalifikowało się do finału  i powalczy o tytuł  laureata. Są to:

• Lena Gruszka klasa 8B - chemia, nauczyciel przygotowujący- Jolanta Siemieniuk,
  • Paweł Oślizło klasa 8A - matematyka , nauczyciel przygotowujący - Henryka Mitko,
  • Paweł Wala klasa 8C - geografia, nauczyciel przygotowujący - Ewelina Kłosek.

Serdecznie gratulujemy uczniom oraz nauczycielom i trzymamy kciuki podczas kolejnych zmagań konkursowych, które odbędą się na przełomie lutego i marca 2023 r.

Edyta Bebek