Strona główna/Aktualności/IV Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej „Just SING!”

IV Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej „Just SING!”

1 Maja 2023
IV Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej „Just SING!”

26 kwietnia 2023 r., w Ośrodku Kultury w Gołkowicach, odbył się IV Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej „Just SING!”, którego organizatorem był Zespół Szkolno - Przedszkolny w Łaziskach. Patronat honorowy nad Festiwalem objął Wójt Gminy Godów, Mariusz Adamczyk oraz Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim.
Festiwal składał się z dwóch kategorii: uczestnicy klas IV - VI oraz klas VII - VIII. Naszą szkołę reprezentowały:  Nina Skrobak z klasy Va w piosence „Fields of Gold” z repertuaru Evy Cassidy i Natalia Długi z klasy VIIIa w utworze „People help the people” z repertuaru Birdy, które wykazały się wysokim kunsztem wokalnym.

Natalia zachwyciła swoim wykonaniem jurry
i zdobyła I miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Gratulujemy dziewczynom występu, Natalii nagrody i życzymy dalszych sukcesów.

Krystyna Kelner