Strona główna/Aktualności/Podziękowanie

Podziękowanie

20 Listopada 2023
Podziękowanie

„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka”
(Ks. Mieczysław Maliński).

Szanowni Darczyńcy,
Człowieczeństwo i dobre serce są wartościami, które często tracą na znaczeniu w dzisiejszych czasach, ale nie dla uczniów Szkoły Podstawowej w Gołkowicach.
Wasza hojność i dobroć mają ogromne znaczenie i przynoszą niezwykłą ulgę i radość tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Dzieląc się tym co mamy, przynosimy radość i uśmiech na twarzach dzieci zmagających się z trudną chorobą, przynosimy nadzieję ich rodzicom, dajemy im szansę na lepsze życie.
Wasza inicjatywa i zaangażowanie nie tylko przyczyniają się do poprawy warunków życia potrzebujących, ale również dają im poczucie wsparcia i troski. Wasza hojność jest godna podziwu.
Pragniemy przekazać serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w liczne akcje charytatywne organizowane w naszej szkole. Dzięki Waszej pomocy udało się uszczęśliwić wielu potrzebujących. Jesteście ludźmi o wielkich sercach. Dziękujemy i zapraszamy do udziału w dalszym pomaganiu.

Katarzyna Dobisz, Aleksandra Śliwa

Treść podziękowania

Zdjęcia Nikoli, dziewczynki na rzecz której przeprowadzona została zbiórka

Zebrane dary