Strona główna/Aktualności/Uroczyste zakończenie roku szkolnego przez klasy ósme/Zakończenie roku szkolnego przez klasy ósme

Uroczyste zakończenie roku szkolnego przez klasy ósme

25 Czerwca 2020
Uroczyste zakończenie roku szkolnego przez klasy ósme

ILE RAZEM DRÓG PRZEBYTYCH, ILE ŚCIEŻEK PRZEDEPTANYCH

Ocalić od zapomnienia. Zapomnieć o …zapominaniu. Cieszyć się chwilą, chwilą rozkoszować. Tak to już jest w naszym uczniowskim życiu, że czas wymierzają ramy roku szkolnego.

Jeszcze tak niedawno wybieraliśmy mistera szkoły. Jeszcze tak niedawno wkładaliśmy do plecaków zeszyty świeżo pachnące drukiem i nadzieją. Jeszcze tak niedawno wchodziliśmy z większym lub mniejszym entuzjazmem w kalendarz szkolnych wydarzeń, gdzie obok siebie wycieczka,  zabawa karnawałowa, wigilijka i egzamin ósmoklasisty..

Teraz - jedni się cieszą na wakacje, inni ocierają łzy, bo coś się bezpowrotnie zamknęło, bo już inna klasa, inni ludzie, inna lista obecności.

W roku szkolnym 2019/2020 najlepszą średnią ocen wśród ósmoklasistów uzyskała Zuzanna Celmer.

Jolanta Siemieniuk