Unia Europejska - Projekty

Osiągnięcia

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2020/2021

  • Gminny Konkurs Recytatorski dla klas IV-VI- Laura Tatarczyk kl. 6B zajęła 1. miejsce
  • Gminny Konkurs Gwarowy-  Laura Tatarczyk klasa 6B zajęła 3 miejsce
  • Ogólnopolski konkurs „Baterie nie dostają kosza” -  wyróżnienie Maksymilian Madeksza kl.3B
  • Gminny Konkurs Gwary Śląskiej -  II miejsce Julia Gojowy klasa 3B
  • Powiatowy Konkurs Mitologiczny -  wyróżnienie: Jakub i Kacper Oślizło kl. 5A
  • Wojewódzki konkurs wiedzy o św. Janie Pawle II-  Jan Zientek kl. 6A dostał się do finału i zajął   9 miejsce 

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2019/2020 

  • Gminny Konkurs Malarski "Mój Śląsk" - II miejsce Justyna Langer z klasy VIIIb , LiLiana Ucher z klasy IIIa oddziału gimnazjalnego
  • Gminny Turniej Piłki Nożnej - I miejsce drużyna chłopców z klas VII-VIII, III miejsce drużyna chłopców z klas IV-VI
  • 27 Bieg Gazety Wodzisławskiej - Memoriał im. Leszka Kowalczyka - I miejsce Oliwia Witek, II miejsce Martyna Pietroszek.
  • Gminne Zawody Szachowe - II miejsce Adam Zozworek, IV miejsce Mateusz Puchała
  • IV Przegląd Pieśni Patriotycznej -  I miejsce w kategorii klas 4-6 Zuzanna Błatoń (Grand Prix i wyjazd do Warszawy) , II miejsce w kategorii klas 7-8 Marta Ptaszyńska 
  • II Konkurs Gwary Śląskiej im. Eugeniusza Tomasa - II miejsce Kinga Skrobak w kategorii klas IV-VI, wyróżnienie dla Julii Gojowy w kategorii klas I-III.
  • Gminny Konkurs Poetycko-Plastyczny "Wierszem malowane" - I miejsce Adam Żymełka, III miejsce Lena Tatara ,  wyróżnienie zdobyła Julia Śliwa 
  • Konkurs artystyczny "Mój matematyczny lapbook" - I miejsce Paulina i Natalia Czyż z klasy VII
  • XI Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek - III miejsce Marta Ptaszyńska
  • Powiatowy Konkurs Gawędziarski "Fedrowani w godce" - I miejsce Julia Gojowy
  • Gminny Turniej Tenisa Stołowego - I miejsce w kategorii młodszych dziewczyn drużyna w składzie: Patrycja Pękała, Paulina Piecha, Natalia Bachlaj, II miejsce w kategorii starszych dziewczyn drużyna w składzie: Anna Chwedoruk, Nikola Kruczek, Nicola Wawrzyniak
  • Ogólnopolski Konkursie Matematyczny Olimpiada Wiedzy Archimedes. PlusKacper Firla z klasy VI laureatem I stopnia z wyróżnieniem, Paweł Oślizło z klasy V laureatem I stopnia
  • Powiatowego Konkursu Chemiczno-Fizycznego CHEMONICZNY FIZYK - III miejsce Nikodem Majzner i Karol Herman z klasy VIII
  • XII Powiatowy Konkurs  Kolęd  i Pastorałek - I miejsce Marta Ptaszyńska z klasy VIII, wyróżnienie uzyskała Zuzanna Błatoń z klasy VI
  • V Powiatowym Konkursie Językowym „You can speak English” - II miejsce Kacper Bachlaj oraz Karolina Wilczek z klasy VIII
  • Gminny Konkurs Matematyczny klas II-III -  I miejsce Julia Borek z klasy III
  • Gminny Konkurs "Matematyczne Pendolino" - I miejsce Paweł Oślizło z klasy V
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii - Laureta Maciej Mitko z klasy VII
  • Ogólnopolski Konkurs "Galileo" - Konkurs z matematyki: I miejsce, Kacper Firla z klasy VI,  laureaci konkursu Paweł Oślizło i Jakub Krzystała z klasy V, wyróżnienie Adam Zozworek z klasy VI. Konkurs z biologii: III miejsce Mateusz Musioł z klasy VI. Konkurs z fizyki: wyróżnienie Maja Warzyczny z klasy VII. 
do góry