Koszt miesięcznego wyżywienia ( drugie danie ),

Renata Kowalczyk
47-451 Tworków, ul. Główna 11

MAKARON Z SOSEM SZPINAKOWYM KURCZAKIEM I SEREM FETA, KOMPOT
(makaron: woda mąka pszenna, jaja, sól, ser feta,  ; szpinak mrożony,  śmietana 18 proc, 2 ; olej rzepakowy,  masło klarowane, sól, pieprz, mięso drobiowe- filet z kurczaka)

18.06.2024

ZIEMNIAKI, PIECZEŃ RZYMSKA Z BROKUŁEM, SAŁATA LODOWA Z SOSEM JOGURTOWYM, KOMPOT
(bułka tarta, brokuł, jajko,przyprawy, mięso mielone wieprzowe,sałata lodowa, jogurt naturalny,woda, owoce, cukier)

ZIEMNIAKI, KOTLET DROBIOWY, BURACZKI, KOMPOT
(mięso drobiowe-filet,jajko, bułka tarta, sól, pieprz, buraczki, woda, cukier, owoce)

ZIEMNIAKI, SER SMAŻONY, SURÓWKA Z KAPUSTY PEKIŃSKIEJ, KOMPOT
(ser żółty, jajko bułka tarta, kapusta pekińska, pomidor, ogórek, rzodkiewka, oliwa, sól, pieprz, woda, owoce, cukier)

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Szczegółowy spis potraw oraz wykaz alergenów znajduje się w punkcie wydawania posiłków.
Dla alergików dania wykonywane są w oparciu o przepisy wykluczające alergen lub jeżeli jest to niemożliwe stosujemy potrawą inną o podobnej kaloryczności.

Kategoria: powiązane pliki [2]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Regulamin korzystania ze stołówki szkolnej.pdf 420.19KB pobierz Plik: Regulamin korzystania ze stołówki szkolnej.pdf
pdf Alergeny.pdf 122.76KB pobierz Plik: Alergeny.pdf